Datum: 26.06.2012

Vložil: Maršálek

Titulek: úroveň diskuze

Prošel jsem si web i zdejší diskuzi. osobně jsem zastáncem nýtovaných kroužků, ale respektuji právo každého volit podle svých představ i finančních možností. Výrobce František Abraham má můj obdiv za své ceny, které jsou s ohledem na vynaloženou práci skutečně nízké (kdo z nás si kroužkovku před lety nepletl sám, že?). Také ho oceňuji za asertivní vedení diskuze.
Bobr má můj respekt jako velmi zručná řemeslník, který v této zemi nemá rovného, čímž nijak nesnižuji brnířinu Bozi a Wothana. Má můj respekt i za to, že vstoupil do diskuze a je ochoten se podělit o to, co umí.

Despekt si naopak vysloužili diskutující pod nicky Roman a Litice, kteří vášnivě prezentují své názory, stavěné na zjevné neznalosti problematiky kroužkových zbrojí. na druhou stranu oceňuji, že tak činí nepřehlédnutelným způsobem, aby o jejich intelektu nemohlo být pochyb :-)

Přes stávající vášně to bude čas, který ukáže, jakou poptávku si udrží zavírané kroužky v konkurenci s velmi levnými nýtovanými. V každém případě přeji mnoho zdaru zdejšímu výrobci :-)
Jak jsme přišel, tak i odcházím a abych nebyl za anonyma, navážu na Huga
Ivan Dubec, historik
https://www.hradeckydvur.net/clenove/69

Přidat nový příspěvek