Datum: 22.05.2012

Vložil: Roman

Titulek: Re: Re: Re: Re: Zlepšovat, zlepšovat a zase zlepšovat.

Ahoj, píšu jsem, jelikož jsem si nemohl nepovšimnout vaší debaty o vaší kvalitě kroužků. Sice jsem tyto zbroje neviděl naživo, ale nenechte se vyvést z míry nějakým Bobrem, jelikož mele hovadiny. Vy si můžete dělat různé zbroje a každý si koupí jakou chce, né jak někdo psal, že byste je měli dělat bez pozinku atd.... To jsou blbiny. Věřím ale, že vy to víte moc dobře :D. Další věc je pevnost. Bavili jste se o dobrém stříhání, jenomže jestli si nějaký vůl objedná košily 1,6 mm na 9 tak je to jeho problém, když ho dostatečně neuchrání. Nikoly vaše a nějaké stříhání mu nepomůže. Další věcí jsou ty indické nýtované. To je hovadina jako prase. Tady nám jsou k ničemu kvůli používaným zbraním, jelikož nýtované kroužky jsou pouze na východě užitečné, zde nikoli, například šavle či kilíč se totiž po několika ranách dostane mezi ty mezery, ale naše například jednoručáky ne. A navíc ty indické jsou chabé a měkké a otevírají se při vašem pádu na zem, kdy si na ně lehnete ( mám zkušenost ). Jen jsem chtěl říct, že vaše práce se mi líbí nejen cenou, ale i možností volit průměry kulatiny, na kterou jsou kroužky namotány ( nebo děláte to jinou zázračnou technikou? :D ), protože možná se budete divit, ale já viděl mockrát výrobce, kde si člověk tohle kritérium volit nemohl. A za tyto ceny by měli všichni držet pusu. Protože jsou moc dobré, jelikož je to pracné... :-) Jen tak dál.

Přidat nový příspěvek